Forbundsstyret

Her finner du representantene i forbundsstyret og deres verv.

 - thumbnail
Trond Berg

President
Klubb: Tøyen Taekwondo Klubb

Mobil: +47 90522584
E-post: trondbe@online.no

 - thumbnail
Tore Bigseth

1. Visepresident
Klubb: Ålesund Ju Jitsu Klubb

Mobil: +47 95203103
E-post: tore.bigseth@norengros.com

 - thumbnail
Øyvind Andreassen

2. Visepresident
Klubb: Bergen Karate Klubb

Mobil: +47 90884763
E-post: oeyandre@online.no

 - thumbnail
Kjell Sivertsen

Styremedlem
Klubb: Seiken Karateklubb

Mobil: +47 91662567
E-post: norske@online.no

 - thumbnail
Line Gulbrandsen

Styremedlem
Klubb: Værnes NTN Taekwon-Do Klubb

Mobil: +47 98843565
E-post: line.gulbrandsen@welde.net

 - thumbnail
Inger Wold

Styremedlem / Leder i Fleridrett Seksjonen
Klubb: Aikikan, Oslo

Mobil: +47 92414376
E-post: inger.wold@gmail.com

 - thumbnail
Rolf Magne Larsen

Styremedlem / Leder i Jujutsu Seksjonen
Klubb: Stavanger Jujutsu Klubb

Mobil: +47 48098402
E-post: rolf.magne.larsen@lyse.net

 - thumbnail
Kjell Jacobsen

Styremedlem / Leder i Karate Seksjonen
Klubb: Nordnes Karateklubb

Mobil: +47 41523540
E-post: kjell.jacobsen@bkkfiber.no

 - thumbnail
Per Christian Garnæs

Styremedlem / Leder i Taekwon-Do ITF Seksjonen
Klubb: Asker NTN Taekwon-Do Klubb

Mobil:+47 90140183
E-post: masterpcg@mac.com

 - thumbnail
Knut Olav Brecke

Styremedlem / Leder i Taekwondo WTF Seksjonen
Klubb: Tøyen Taekwondo Klubb

Mobil: +47 93253365
E-post: kobrecke@toyentkd.no

 - thumbnail
Gunnar Nordahl

Æresmedlem, European Karate Federation
Visepresident, World Karate Federation


Mobil: +1 (512) 203 2916
E-post: gnordahl@gnordahl.com

Relaterte linker

Protokoller fra forbundsstyret